Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Hakkında
Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir.Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir.Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
Üyelik işlemlerinizi Facebook yada Twitter profilleriniz ile yapacağınız girişler ile de kullanabilirsiniz. Burada sadece Facebook yada Twitter profilleriniz ile sitemizde üye girişinin hemen altında yer alan Facebook ve Twitter kayıt ve giriş butonları ile kaydınızı ve girişinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Burada Facebook ve Twitter profillerinizde sizden izin almadan herhangi bir paylaşımda bulunulmadığı gibi; profil bilgileriniz de hiçbir üçüncü kişi yada kurum ile paylaşılmaz. Bu sosyal medya girişlerinin tek amacı sisteme girişi ve kayıdı daha hızlı bir şekilde almak ve oluşturabilmektir.


Üyelik İptali
Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.

Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
3 - Sisteme veya www.teknikhirdavatcim.com ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği
Üyelerimizin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayınız, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayınız. Üyelik bilgilerinizi sipariş geçmiş kayıtlarının sağlıklı ve düzgün bir şekilde takip edilebilmesi için herhangi 3. kişi yada kurum ile paylaşmayınız. Üyelerimizin 3. kişi yada kurumlar ile üyelik bilgilerinin paylaşımından doğacak hiçbir yasal sorumluluk www.teknikhirdavatcim.com sistemi (TEKNİK HIRDAVATÇIM MAK. ve KESİCİ TAKIM SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.) tutulamaz.

Farklı Adres
Her üye İçin Sipariş Sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Yâda faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istenilen zamanlarda kullanılabilir. 

Ürün Yorumları
Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.

Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösteriniz. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir. Yayınlanan tüm yorumlardan yorum sahibi sorumludur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.